Telegram Group Search
Третій потік інтенсиву з бізнес-аналізу завершено! 🙌🏻💛

Мені знову пощастило зібрати разом фантастичну групу талановитих, працьовитих та надзвичайно крутих людей! У цьому потоці в нас були ІТ-світчери (з QA та рекрутингу), початківці, а також досвідчені BA з досвідом роботи 1,5-3 роки! 🥹

Що відчувала я протягом 3-го потоку? Захоплення, натхнення, відповідальність. Так, це складно й цікаво. Перевірка кожного завдання займала у мене понад 30 хвилин. У мене навіть не було вільних вихідних зовсім. Однак це було того варте, коли я бачила чудові роботи студентів і їхні результати! А враження та відгуки учнів ви можете побачити вище 🥰

Величезна подяка вам, друзі, за те, що довірилися мені і дійшли до кінця. Обіймаю кожного з вас!🫂

Наступний потік розпочнеться приблизно в травні, оскільки мені вкрай необхідно трохи відпочити. Буде оновлена програма та обмежена кількість місць на тариф зі зворотнім звʼязком зі мною, тому раджу заповнити анкету передзапису тут.

Якщо хочете отримати нові знання вже зараз, придбайте гайд із бізнес-аналізу.

Всі студенти, які відвідали інтенсив, відзначають, що інтенсив та гайд чудово доповнюють один одного 🥹🫶
Російська мова у Verba: так чи ні? 🤔

Коли ми створювали наш застосунок для генерації субтитрів Верба, ми одразу вирішили для себе що НЕ будемо підтримувати генерацію субтитрів мовою ворога.

З точки зору бізнесу — це не найкраще рішення: ми втрачаємо досить багато клієнтів. Зараз я кажу не про росію (наша рідна Верба не доступна в їх App Store), але й про Україну та Казахстан також.

Протягом певного часу я почала отримувати від українців прохання додати російську мову, і почала серйозно замислюватись над цим питанням.

З одного боку, деякі користувачі йдуть від нас саме через відсутність російської в застосунку. З іншого боку, навіть при думці про це мене мутило: було відчуття, що я зраджую своїм принципам.

А ще в мене є риторичне питання: «На яку аудиторію розраховують українці, які роблять контент російською мовою?» 😟

Після довгих розмов із командою ми зрозуміли, що наші принципи важливіші за потенційний прибуток. Ми готові витратити гроші, але не готові втратити нашу гідність та вірність Україні. Ми — український продукт, а бачити російську мову у себе — не готові.

І теплі відгуки наших користувачів нам показують, що ми все робимо правильно 💛
Я обожнюю бути жінкою❤️

Звісно, тут є свої мінуси. Раз на місяць в мене немає сил ні на що. Суспільство накладає на нас, жінок, відповідальність готувати і підтримувати порядок, коли я люблю хаос і обожнюю замовляти доставку (хлопці, я з вами!). А ще хтось може використати те, що ми слабкіше фізично, і при думці про це мені ох як хочеться навчитись самообороні.

Але як же я люблю бути жінкою! Бути різною: сильною, слабкою, розумною, веселою та сумною (і інколи це все водночас). Щиро посміхатись і радіти від компліментів, і при цьому вміти захістити себе за потреби. Надихати інших та отримувати натхнення від неймовірних жінок, які вже підкорили світ. А ще щиро кохати все: людей, свою справу, свої хоббі та себе. Давайте чесно скажемо, що ми в цьому неймовірні 😉

Бачити зневіру в очах чоловіків і їх шок, коли я роблю те, що вони вважали неможливим. Підкорювати вершину за вершиною, коли хтось казав, що «та що ця блондинка зможе». Вдень бути впевненою бізнес-леді, а ввечері плакати від емоцій, бо мене розчулив мультик 😁🥹Бути з пучком на голові зранку, а вже за декілька годин бути готовою підкорювати Paris Fashion week 😉💛

Така різна, але така прекрасна. Кожна з нас ❤️

Жінки, любі, кохайте себе завжди. Памʼятайте, що ми заслуговуємо на повагу, визнання і подарунки не тільки 8 березня, а кожен день. Ми сильні, неймовірні і змінюємо цей світ найкраще, і я пишаюсь бути жінкою! 🥰🥹

Обіймаю кожну ❤️🫂
Оффлайн подія в Варшаві 🔥🔥🔥

Коли: 13.04 15:00
Де: Renaissance Hotel Warsaw
За участі: Анна Клімушка (@hanna_klim) та Powercode Group

У розкладі 4 нагальні теми:
"12 років - 12 уроків. Поради ПМ-початківцю з висоти підприємницького досвіду" + практичні матеріали

"Powercode Group про відмінності роботи з Європейським ринком"

"Створення стартапу Verba: процеси, інсайти та розчарування"
Так-так, я буду спікером 🥹

"Boost ПМ-кар’єри на шляху до власного бізнесу"

А також нетворкінг, драйвова енергія, знання, корисності, вкусняшки, подарунки, фото і відео 💡

Кількість місць обмежена - наразі залишилось 20 квитків з 50🙈🔥

Друзі, якщо ви у Варшаві, то приходьте! Буде дуже класна подія, Аня організує все на найвищому рівні. Впевнена, що буде неймовірно цікаво і корисно! ☺️

🔔КВИТКИ ТУТ 🔔
Наш досвід участі в акселераторах 🫶

Стартап-акселератор — це програма, яка допомагає стартапам зростати та розвиватися, надаючи їм підтримку у вигляді фінансування, менторства, навчання та доступу до ресурсів.

Протягом останніх 2 тижнів наша команда брала участь в акселераційній програмі від Set.University, і я хочу поділитися нашими враженнями.

Почнемо з плюсів
Програма — повністю безплатна.
У нас була можливість індивідуальних занять із менторами. Деякі з них мені дуже сподобались — це було великим бонусом. Протягом програми була вимога створити певні артефакти, що мотивувало нас виконувати завдання, які ми весь час відкладали. Наприклад, наша команда нарешті зробила пітч-деку! 💕
Є можливість практикувати свої навички пітчингу та отримувати зворотний зв'язок. Зважаючи на те, що нам потрібно було презентувати наш проєкт за 3 хвилини, це був цікавий виклик 👀
Деякі лекції були справді корисні та викликали захоплення.

Мінуси, які я для себе виділила
Вимагає значних витрат часу. Хоча наш акселератор тривав всього 2 тижні, я відчуваю себе виснаженою, тому що з 8 ранку до 10 вечора я або працювала, або навчалась. Якщо ви зосереджені виключно на стартапі, це може бути досвід, що збагачує, але в моєму випадку — це виявилося не так вже й легко.
Деякі лекції були орієнтовані на початківців. Оскільки в мене досить непогані знання у Product Management, матеріал половини лекцій я вже знала. Крім того, деякі лекції були адаптовані для B2B, тоді як наша Verba — це B2C.

Я вважаю, що такі акселератори пропонують чудову можливість для початківців і тих, хто тільки входить у світ ІТ. Вони інтенсивні, цікаві та дають значний поштовх. 

Однак, якщо ви вже занурені в ІТ-сферу, вам потрібно чітко розуміти, навіщо ви здобуваєте цю освіту і яких конкретних результатів ви прагнете досягти від неї. Також перед початком навчання перевірте, що програма equity free, бо YEP incubator, наприклад, бере 2.5% equity за участь у програмі.

Хто чув вже про акселератори? Чи можете також щось порадити?

🔥 Гайд по бізнес-аналізу та чат бізнес-аналітиків тут
Книга Rework варта вашої уваги 💯

Обожнюю такі книги: по суті, коротко і правдиво ✔️

Основні тези, які запали мені в душу:

1. Ви можете створити успішний продукт на основі СВОЇХ потреб. Команда Rework створила свій перший продукт для себе, і далі також продовжує його вдосконалювати на основі побажань не тільки користувачів, але й своїх (Мене це надихнуло і дало віру, що в нас все також буде добре!)

2. Не беріть інвестиції, поки ви можете закривати свої потреби самостійно. Поки є можливість, робіть все за свій рахунок. Витрачати чужі гроші досить легко, до цього можна швидко звикнути (Нирку теж продавати не варто, вона ще буде вам потрібна😁)

3. Не додавайте у продукт усі функції підряд. Більше не = краще. Інколи краще якісно закривати одну потребу, ніж абияк десять

4. Слухайте своїх користувачів, але також вмійте сказати "Ні". (Цьому мені ще вчитись і вчитись)

5. Працюйте ефективно, а не багато. Відпочивайте, аби мати сили та знаходити нові ідеї. Не заохочуйте працівників овертаймити, бо це погано і для них, і для компанії (Тут мені ще також треба навчитись відпочивати 🥲🥺😅)

Книга Rework — моя щира рекомендація для тих, хто шукає що почитати 🫰🏻
2024/06/29 00:48:47
Back to Top
HTML Embed Code: